Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Фломастер OHP перманентен F


        

Фломастер OHP перманентен F

Faber Castel - Фломастер перманентен

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1513
Производител: Faber Castell
Изберете маркер OHP перманентен F
Вообичаена цена 86 мкд
Цена without Tax : 43 мкд
Цена including Tax (18 %):
51 мкд

Одберете ја саканата нијанса

NDkwZT