Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Фломастер Art Pen PITT F


        

Фломастер Art Pen PITT F

Faber Castel - Фломастери Art Pen

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBCF167
Производител: Faber Castell
Изберете PITT фломастер F
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

Одберете ја саканата нијанса

NGI1M