Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Фломастер Art Pen PITT B 1675


        

Фломастер Art Pen PITT B 1675

Faber Castel - Фломастери Art Pen

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1675
Производител: Faber Castell
Изберете PITT фломастер B FC1675 / Изберете PITT калиграфско моливо
Вообичаена цена 178 мкд
Цена without Tax : 89 мкд
Цена including Tax (18 %):
105 мкд

Одберете ја саканата нијанса

ZWRmY2R