Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Фломастер Art Pen PITT B 1675


        

Фломастер Art Pen PITT B 1675

Faber Castel - Фломастери Art Pen

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1675
Производител: Faber Castell
Изберете PITT фломастер B FC1675 / Изберете PITT калиграфско моливо
Вообичаена цена 178 мкд
Цена without Tax : 89 мкд
Цена including Tax (18 %):
105 мкд

Одберете ја саканата нијанса

ZDEyYT