Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Дрвени бои Polychromos сет - 36 броја - метална кутија


        

Дрвени бои Polychromos сет - 36 броја - метална кутија

Faber Castel - Дрвени бои Polychromos

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC110036
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401100362
Вообичаена цена 5,390 мкд
Цена without Tax : 3,890 мкд
Цена including Tax (18 %):
4,590 мкд

into the basket:
  парче  
NmMwN