Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Дрвени бои Polychromos сет - 120 броја - метална кутија


        

Дрвени бои Polychromos сет - 120 броја - метална кутија

Faber Castel - Дрвени бои Polychromos

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC110011
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401100119
Вообичаена цена 15,990 мкд
Цена without Tax : 13,127 мкд
Цена including Tax (18 %):
15,490 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MWUyYT