Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Дрвени бои ECO Triangular standard сет - 48 бои


        

Дрвени бои ECO Triangular standard сет - 48 бои

Faber Castel - Дрвени бои Класик

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC120548
Производител: Faber Castell
EAN code: 7891360556404
Вообичаена цена 1,218 мкд
Цена without Tax : 796 мкд
Цена including Tax (18 %):
939 мкд

into the basket:
  парче  
NDY5Z