Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Дрвени бои ECO Triangular standard сет - 24 бои


        

Дрвени бои ECO Triangular standard сет - 24 бои

Faber Castel - Дрвени бои Класик

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC120524
Производител: Faber Castell
EAN code: 7891360467427
Вообичаена цена 589 мкд
Цена without Tax : 397 мкд
Цена including Tax (18 %):
469 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

Y2ZmYWY4