Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Дрвени бои Castell сет - 48 бои


        

Дрвени бои Castell сет - 48 бои

Faber Castel - Дрвени бои Класик

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC120148
Производител: Faber Castell
EAN code: 7891360579922
Цена without Tax : 745 мкд
Цена including Tax (18 %):
879 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

OGE2MDFlZ