Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Дрвена бојица Polychromos 1101


        

Дрвена бојица Polychromos 1101

Дрвени боици Faber-Castell Polychromos

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1101
Производител: Faber Castell
Изберете нијанса на пастел Polychromos FC1101
Вообичаена цена 119 мкд
Цена without Tax : 62 мкд
Цена including Tax (18 %):
73 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Клиентите ги купуваат и овие производи

N2YyYT