Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Четка Klik кружен врв


        

Четка Klik кружен врв

Faber Castel - Четка

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1815
Производител: Faber Castell
Изберете големина на сликарски четки Klik
Вообичаена цена 153 мкд
Цена without Tax : 64 мкд
Цена including Tax (18 %):
76 мкд
ZTU5OTNmM