Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Castell 9000 Art сет


        

Castell 9000 Art сет

Faber Castel - Графитен молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC119065
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401190653
Цена without Tax : 839 мкд
Цена including Tax (18 %):
990 мкд

into the basket:
  парче  
YjE3YTV