Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Чаша за вода Klik - плава


        

Чаша за вода Klik - плава

Faber Castel - Чаша за вода

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC181510
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401815105
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NzI0N