Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » FABER- CASTELL » Акварелни дрвени бои A.Dürer сет од 24 - метална кутија


        

Акварелни дрвени бои A.Dürer сет од 24 - метална кутија

Faber Castel - Акварелни дрвени бои Albrecht Dürer

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: FBC117524
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401175247
Вообичаена цена 2,990 мкд
Цена without Tax : 2,364 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,790 мкд

into the basket:
  парче  
ZTIxMz