Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Структурни пасти/гелови » Expand паста Pentart - 50 ml


        

Expand паста Pentart - 50 ml

expand paste

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT32884
Производител: PENTART
EAN code: 5997412794557
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

N2ExNWE3