Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Линорез - графичка техника » ESSDEE валјак за лино DR4 - 100 mm


        

ESSDEE валјак за лино DR4 - 100 mm

валјак за лино

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: ESDDR4-black
Производител: ESSDEE
EAN code: 5060127180134
Вообичаена цена 890 мкд
Цена without Tax : 643 мкд
Цена including Tax (18 %):
759 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZjdjZ