Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Еластично дрво 6.8 x 5.8 x 0.8 cm / 2 парчиња


        

Еластично дрво 6.8 x 5.8 x 0.8 cm / 2 парчиња

Дрвен украс со можност за оформување

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT35337
Производител: PENTART
EAN code: 5996546027302
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MWVmYTdkMj