Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » Разно » Експресeн трасферов раствор PENTART - 20 ml


        

Експресeн трасферов раствор PENTART - 20 ml

трансферов раствор PENTART

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: PNT32666
Производител: PENTART
EAN code: 5997412795493
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OWNlODIyY