Introduction » Нашите брендови » PENTART » Двокомпонентен лак на база вештачка смола / 40 + 40 ml


        

Двокомпонентен лак на база вештачка смола / 40 + 40 ml

Двокомпонентен лак на база вештачка смола

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT25679
Производител: PENTART
EAN code: 5997412751956
Цена without Tax : 457 мкд
Цена including Tax (18 %):
539 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OTVmNzUzYT