Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Цртање » Дрвени боици POLYCHROMOS - сет 36 бр


        

Дрвени боици POLYCHROMOS - сет 36 бр

боици polychromos Faber-Castell

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC110038
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401100386
Вообичаена цена 5,690 мкд
Цена without Tax : 4,398 мкд
Цена including Tax (18 %):
5,190 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MzhjNGY