Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Разни помагала » Сликарски палети » Дрвена правоаголна палета - 30x40 cm


        

Дрвена правоаголна палета - 30x40 cm

уметничка сликарска палета

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHPAL03
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500003660
Вообичаена цена 309 мкд
Цена without Tax : 228 мкд
Цена including Tax (18 %):
269 мкд

into the basket:
  парче  
ZWZjZTVmMz