Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија за салвети


        

Дрвена кутија за салвети

дрвени производи за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH180
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500002700
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парче  
MWU4Y