Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија за салфетки 26x13.7x8 cm


        

Дрвена кутија за салфетки 26x13.7x8 cm

дрвени полу-производи за творење

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH6981
EAN code: MXH6981
Цена without Tax : 321 мкд
Цена including Tax (18 %):
379 мкд

into the basket:
  парче  
MTMxZTc4N