Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија за фотографии 15.5 x 12 cm


        

Дрвена кутија за фотографии 15.5 x 12 cm

дрвени полупроизводи за декорирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH8467
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714180
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд
NzFjNTlh