Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија за две шишиња вино


        

Дрвена кутија за две шишиња вино

дрвени полупроизводи за декорирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH265
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714227
Цена without Tax : 389 мкд
Цена including Tax (18 %):
459 мкд

into the basket:
  парче  
ZDA4MjR