Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија за декорација 32x24 cm


        

Дрвена кутија за декорација 32x24 cm

дрвени полупроизводи за декорирање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH7963
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714142
Цена without Tax : 465 мкд
Цена including Tax (18 %):
549 мкд

into the basket:
  парче  
ZmI2Zjd