Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија за декорација 30x40x13.5 cm


        

Дрвена кутија за декорација 30x40x13.5 cm

дрвени полупроизводи за декорирање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: MXH825
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714272
Цена without Tax : 592 мкд
Цена including Tax (18 %):
699 мкд

into the basket:
  парче  
OGE4Y2