Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија за чај 21.3x10x12.5 cm


        

Дрвена кутија за чај 21.3x10x12.5 cm

дрвени полупроизводи за декорирање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH3041
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 8586019714166
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  
NzFlZD