Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена кутија со капак 16.2x13.2x9.5 cm


        

Дрвена кутија со капак 16.2x13.2x9.5 cm

дрвени поризводи за декорирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH492
EAN code: MXH492
Цена without Tax : 262 мкд
Цена including Tax (18 %):
309 мкд

into the basket:
  парче  
NzgzYm