Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвена декорација овална 22x11x2 cm


        

Дрвена декорација овална 22x11x2 cm

овална дрвена декорација

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCRY-85439000
Производител: DP Craft
EAN code: 4006166190971
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  
OWUwNjFiNT