Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвен украс за декупаж за закачување - Срце


        

Дрвен украс за декупаж за закачување - Срце

дрвени производи за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHZAV-srdce1
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500000454
Цена without Tax : 30 мкд
Цена including Tax (18 %):
35 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

M2U0MDU4