Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Специјална понуда » Нова Година » Дрвен украс Метеор 13 x 25 cm


        

Дрвен украс Метеор 13 x 25 cm

дрвени производи за декорирање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPDN-006
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589979770
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  
ZjVlN2EzMT