Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвен прстен за салвети 3 cm


        

Дрвен прстен за салвети 3 cm

дрвени производи за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT3770
Производител: PENTART
EAN code: 5997412713541
Цена without Tax : 25 мкд
Цена including Tax (18 %):
29 мкд

into the basket:
  парче  
NjhmNzM