Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвен послужавник со срце 22x32.5x9 cm


        

Дрвен послужавник со срце 22x32.5x9 cm

дрвени производи за декорирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH4688
EAN code: MXH4688
Цена without Tax : 372 мкд
Цена including Tax (18 %):
439 мкд

into the basket:
  парче  
NzcxNGYwMD