Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвен одбележувач за книги со срце - 15 x 5 cm


        

Дрвен одбележувач за книги со срце - 15 x 5 cm

Дрвени производи од шперплоча

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHZALOZKA-kniha-srdce
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500004094
Цена without Tax : 21 мкд
Цена including Tax (18 %):
25 мкд
NDY1MTc