Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвен држач за таблет и книга 28 x 21 x 3.4 cm


        

Дрвен држач за таблет и книга 28 x 21 x 3.4 cm

дрвени полупроизводи за креативно творење

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCRY-62797000
Производител: DP Craft
EAN code: 4006166436222
Цена without Tax : 609 мкд
Цена including Tax (18 %):
719 мкд

into the basket:
  парче  
ODVkMzc2Y