Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Дрвен држач за салвети


        

Дрвен држач за салвети

дрвени производи за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH299
Производител: MY HOME s.r.o.
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  
YzdkMjR