Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Алати и инструменти » Декоративни ножици 15 cm


        

Декоративни ножици 15 cm

ножици за хартија

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCJCNC-001
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589977073
Цена without Tax : 219 мкд
Цена including Tax (18 %):
259 мкд

into the basket:
  парче  
MzI3Y