Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Декоративни каменчиња - ѕвезди- рамни - 120 бр.


        

Декоративни каменчиња - ѕвезди- рамни - 120 бр.

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FOLF1261
Производител: FOLIA
EAN code: 4001868012613
Цена without Tax : 296 мкд
Цена including Tax (18 %):
349 мкд

into the basket:
  парче  
MzhhZGQxN