Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Декоративни бисери Pastel Candies - 120 бр.


        

Декоративни бисери Pastel Candies - 120 бр.

додатоци за изработка накит

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCGRPE-017
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589915174
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

YjkwZWVhY