Introduction » Хоби » Декоративна гума EVA- Светкава - Самолеплива - 20x30 cm - изберете боја


        

Декоративна гума EVA- Светкава - Самолеплива - 20x30 cm - изберете боја

светкава самолеплива гума EVA

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2030G
Производител: PENTART
Изберете боја на светкава декоративна самолеплива гума
Цена without Tax : 30 мкд
Цена including Tax (18 %):
35 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

OTYzZD