Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Декоративна гума EVA- Светкава - Самолеплива - 20x30 cm - изберете боја


        

Декоративна гума EVA- Светкава - Самолеплива - 20x30 cm - изберете боја

светкава самолеплива гума EVA

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2030G
Производител: PENTART
Изберете боја на светкава декоративна самолеплива гума
Цена without Tax : 30 мкд
Цена including Tax (18 %):
35 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

YjhjNG