Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Декоративна гума EVA 2 mm 20x30 cm - изберете нијанса


        

Декоративна гума EVA 2 mm 20x30 cm - изберете нијанса

украсна гума EVA

Black FRIDAY %

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2030
Производител: PENTART
Изберете боја на декоративна гума
Вообичаена цена 19 мкд
Цена without Tax : 8 мкд
Цена including Tax (18 %):
9 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ZDJiY2I