Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Ленти, чипки и органза » Декоративна лента црвена 1cm x 20 m


        

Декоративна лента црвена 1cm x 20 m

декоративни ленти

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPTA-036
Производител: DP Craft
EAN code: 5907590000852
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

into the basket:
  парче  
ZDk1ZjhhY