Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби » Декоративна хартија Folia Garden 24 x 34 / 26 листови


        

Декоративна хартија Folia Garden 24 x 34 / 26 листови

Хартија за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBCF47149
Производител: Faber Castell
EAN code: 4001868040104
Цена without Tax : 423 мкд
Цена including Tax (18 %):
499 мкд

into the basket:
  парче  
OGJiY