Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Декоративна бушалица 3 во 1


        

Декоративна бушалица 3 во 1

прибор за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: DPCJCDZ-807-001
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589959000
Цена without Tax : 1,008 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,190 мкд

into the basket:
  парче  
Y2JlMGM2OD