Introduction » Акрилни бои » Хоби акрилни бои » Декоративна боја Pentart 100 ml матна металик


        

Декоративна боја Pentart 100 ml матна металик

Акрилна боја металик

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTDEKMm
Производител: PENTART
EAN code: PNTDEKMm
Изберете нијанса од декоративна боја Pentart 100 ml metalik mat
Цена without Tax : 199 мкд
Цена including Tax (18 %):
235 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NDE4ZW