Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Декоративна боја 100 мл - изберете нијанса


        

Декоративна боја 100 мл - изберете нијанса

Декоративна боја Pentart

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTDEK100
Производител: PENTART
Изберете блага декоративна боја Pentart
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZGJjMz