Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Светки, сјај и перја » Декоративен пердув 190 бр. - изберете нијанса


        

Декоративен пердув 190 бр. - изберете нијанса

креативен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHPIERKA
Производител: MY HOME s.r.o.
Изберете боја на декоративни пердуви
Цена without Tax : 67 мкд
Цена including Tax (18 %):
79 мкд

into the basket:
  парче  
NTc2Mj