Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Филцување » Декоративен филц синтетички 20x30 cm - изберете боја


        

Декоративен филц синтетички 20x30 cm - изберете боја

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT31
Производител: PENTART
Изберете нијанса на декоративен филц Pentart
Цена without Tax : 30 мкд
Цена including Tax (18 %):
35 мкд
NTU3MTh