Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Филцување » Декоративен филц 20 x 30 cm / 10 парчиња


        

Декоративен филц 20 x 30 cm / 10 парчиња

Филц во боја Folia

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBCF520409
Производител: Faber Castell
EAN code: 4001868524093
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  
MDBjOT