Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Декорации од плута - птици - 3 бр


        

Декорации од плута - птици - 3 бр

декорација од плута

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT18612
Производител: PENTART
EAN code: 5997412736397
Цена without Tax : 108 мкд
Цена including Tax (18 %):
127 мкд

into the basket:
  парче  
ZjIwN